Klimakterium 2

Forum

Imię: Miasto:

2010-06-17
Cieszę się, ze dane było mi znowu z WAMI bawić się... Było super!!! Byłam w zeszłym roku jak występowałyście Panie w Olsztynie i dzisiaj... widownia szalała... super! Olsztyn - dziękuje...

Ewa Traczyk.... OLSZTYN
2010-06-18
Wspaniała gra wszystkich Pań,serdecznie dziękuję za mile spędzony czas z Wami.

Elżbieta M.
2010-06-19
Ełk dziękuję!!!!

pela
2010-06-21
Wow, dwie godziny smiechu do łez, to istny wyczyn. Wspaniały kontakt z widocznościa, mądry i dowcipny spektakt, jednak w tle dość cieżki temat, dla niepogodzacych kobiet...

Maciej Kostecki
2010-06-21
Rewelacja!!! Jak bym siebie widziała... Proszę pomyśleć o spektaklu w tym samym charakterze tylko opisującym problem "andropauzy"... Gratulacje dla Pań, dziękuję:-)

55-latka
2010-06-21
Bohaterkami spektaklu są cztery kobiety w wieku, że zacytuję "menopauzalnym": Malina -właścicielka luksusowego lumpexu (Elżbieta Jarosik), Zosia - Matka Polka (Grażyna Zielińska), Pamela - była dziennikarka (Elżbieta Jodłowska) i Krycha – zwariowana feministka (Krystyna Sienkiewicz). Cztery różne typy, cztery różne charaktery, a problem tylko jeden, właśnie owo klimakterium. Autorka i pomysłodawczyni tego naprawdę bardzo fajnego przedsięwzięcia Elżbieta Jodłowska mówi: "Sztuka ma pokazywać ten problem w sposób humorystyczny - bo przecież humor jest doskonałym lekarstwem". Kilka miesięcy temu byliśmy w Syrenie na "Liftingu" - ta sama tematyka, usiłowanie rozbawienia publiczności i klapa - tu niezaprzeczalny sukces. Chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, że w ten sposób o „tych” sprawach kobiet nikt jeszcze nie mówił, tak dowcipnie. Autorka przyznaje, że obejrzała podobny spektakl w Ameryce, no i postanowiła go "zrobić" u nas, przeniesiony w nasze realia, napisany swobodnym językiem, pełny łatwych do umiejscowienia cytatów, a dodatkowo bardzo precyzyjnie wspomagany przez piosenki –komentarze, czyli nasze rodzime szlagiery z nowymi, naprawdę zabawnymi, tekstami. Co słyszeliśmy? "Testosteron", "Być kobietą", "Sambę sikoreczkę" czy "Wymyśliłam Cię" tu w wersji „Nie dopinam się” – pyszne. I jeszcze coś, co mnie, przepraszam za słowo, powaliło - "Międzynarodówka". A to oczywiście nie wszystko. Rzecz dzieje się w "ciucholandzie", którego właścicielka Malina urządza urodziny. Przyjaciółki piją więc wino, opychają się ciastkami, choć są na diecie i gadają – o mężczyznach, dolegliwościach, różnych lękach – także tych przed lekarzem i wynikami badań. Wszystko dość prościutkie, przewidywalne i czasem schematyczne, ale jednocześnie fantastycznie zagrane. Tunia miała tu skojarzenie z głośnym i równie banalnym, acz genialnie zrobionym filmem „Mamma Mia!” z Meryl Strzep, Julie Walters i Christine Baranski , który chyba niósł podobne przesłanie, co „Klimakterium”. Nasze panie nie boją się śmieszności, nie wstydzą mankamentów swych ciał. Drwią z tego bezlitośnie, świetnie bawiąc się razem z publiką i to również męską, czego ja byłem najlepszym przykładem. chociaż malowany przez nie obraz mężczyzny nie wygląda najjaśniej. W stosunku do mężczyzn pada nawet dość bolesne określenie: "mendopauza" - drogie panie nie wszyscy tacy jesteśmy - spójrzcie na mnie! Jedna indywidualna ocena - pani Grażyna Zielińska – pyszna, a rozmowa telefoniczna z marudnym małżonkiem m.in o telewizyjnym pilocie - majstersztyk! Reżyserem tego babskiego szalonego wieczoru jest Cezary Domagała, gratulacje. Jak pan to wytrzymał?. . I pamiętajmy - "Życie jest piękne w każdym momencie". „Klimakterium” polecamy.

chodzimydoteatru.blox.pl
2010-06-21
Dziewczyny jesteście rewelacyjne !!! A Pamelka w wykonaniu Pani Małgosi Dudy jest po prostu przepiękna :) Wielkie brawa i podziękowania za super zabawę dla Pani Grażynki Zielińskiej, Eli Jarosik i Ewy Złotowskiej. Czekam na Was tym razem w Poznaniu :) Do zobaczenia !!!

Vivka
2010-06-21
Właśnie wróciłam z przedstawienia- REWELACJA!!! Już nie mogę się doczekać ,kiedy znowu będziecie w Bydgoszczy-na pewno przyjdę i wyciągnę znajomych.Dawno się tak świetnie nie bawiłam. Jesteście Panie fantastyczne w swoich rolach i szczerze mówiąc,nie wyobrażam sobie innej obsady. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jesienią.

Magda z Bydgoszczy
2010-06-22
rewelacja a życie po 40 naprawdę się dopiero zaczyna zobaczyłam cząstkę siebie i tak trzeba trzymać.głowa do góry tym co się rozwiodły po nastu latach i są wolne niezależne i szczęśliwe tak jak Ja

aska
2010-06-22
Dziękuję, dziekuję za rozjaśnienie codzienności kobietom z Bydgoszczy. Genialne przedstawienie, mistrzowska gra aktorska, wspaniały kontakt z publicznością. Kobitki nie widziałyście - musicie zobaczyć koniecznie - zrobi Wam się lżej i swojsko. Zastanówcie się czy pokazać facetom - mogą nie zrozumieć (niektórzy, ci ze świadomością własnej andropauzy mają szansę!) Na widowni siedziało kilku takich, którym do śmiechu nie było. Zresztą to nasz świat!!!

Osowa - dopiero po czterdziestce
2010-06-22
Spektakl jest niesamowity! Uważam, że jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku. Nie tylko dla pań po czterdziestce. To przedstawienie uświadamia również młodym ludziom z jakimi problemami borykają się nasze matki, zrzędliwe ciotki, czego im brakuje, co przeszkadza. Nie można tracić czasu, trzeba brać z życia garściami, by nie obudzić się pewnego dnia z pięćdziesiątką na karku i dokuczliwym poczuciem niespełnienia.

Świecie
2010-06-22
Jestem zachwycona sposobem ujęcia przez Panią Elżbietę tego trudnego (bądź co bądź) tematu. Rewelacyjne wcielenie sie w role Pań: Grażyny Zielińskiej, Elżbiety Jarosik, Małgorzaty Dudy i Ewy Złotowskiej ubawiło mnie do łez. Dziękuję , dawno nie bawiłam się tak dobrze.

Mrowka410
2010-06-22
ubawiłam się wczoraj z przyjaciółmi do łez spektakl był rewelacyjny. dzięki wam dziewczyny.... tak dalej...

gośka
2010-06-22
Spektakl super .Ubawiłam się po pachy .Obsada wyśmienita Gwiazdy rewelka ! Dziękuję Chętnie zobaczyłabym ponownie

Grażyna z Bydgoszczy
2010-06-23
Super spektakl, więcej takich na potrzeba, tym bardziej że okazji do śmiechu coraz mniej, długo już się tak nie ubawiłam, trafne obserwacje żywcem z życia wzięte, prosimy o więcej, pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie cudnie grające w tym spektaklu :)

Małgorzata
2010-06-23
Choć nie mam jeszcze 40 i jestem zaledwie po 30 i problem klimakterium jeszcze mnie nie dotyczy to musze przyznać,że po obejrzeniu spektaklu juz wcalę sie "jej" nie boję! Rewelacyjne przedstawienie, pełne humoru, ze wspaniałą grą aktorską. Spędziłam cudownie wieczór za co Paniom serdecznie dziękuję!

Karolina z Bydgoszczy
2010-06-23
Bawiłam się świetnie, uśmiałam do łez i z wielką przyjemnością zobaczę spektakl w październiku. Podziwiam czar, humor i grę aktorską wszystkich Pań. Gratuluję pomysłu i czekam na nowe spektakle. Pozdrawiam wszystkie występujące Panie, autorów pomysłu, reżyserów, scenarzystów i wszystkich, którzy przyczynili się do tak wspaniałego spektaklu.

Małgorzata z Bydgoszczy
2010-06-23
Kochane Panie, spektakl bez zarzutu -garść prawdy o kobietach - świetny spektakl. Dwie Pani Elżbiety i Grażynko: byłyście rewelacyjne!!!!! Podziękowania dla całego zespołu - również tych jego członków, których nie było widać :-)

Prawie 40-latka
2010-06-24
ekstra zabawa, profesjonalizm i pomysł na sztukę super!!! Zosia, Ula, Wiesia i Basia z Kaziem :)

ekipa za Złotowa
2010-06-24
Jestem zachwycona, tematem, wykonaniem, śpiewem (Pani Ewo - ma Pani wspaniały głos) Dziekuję :) Myslałam, że w Koszalinie, to potraktują Panie przedstawienie jak takie byle co, ale myliłam się, przepraszam i dziękuję. Bawiły sie Panie na scenie na równi z nami i z zaangażowaniem. Cieszę się, że poszłam. Dziękuję za możliwość zrobienia zdjęcia.

Basia - Koszalin
Teatr Capitol
Obsady w tym miesiącu
Licznik spektakli

Od dnia premiery zagraliśmy:
2416 
spektakli (ogółem)
Warszawa: 812
Za granicą: 29
 

Maj 2024 »
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Wymagania techniczne